O mnie

Fotografia interesowała mnie odkąd pamiętam. Na swoją komunię dostałem pierwszy aparat i jeszcze tego samego dnia wypstrykałem całą kliszę. Zamiłowanie do fotografii rosło razem ze mną, a przerodziło się w prawdziwą pasję kiedy kupiłem pierwszą lustrzankę. Dopiero wtedy zobaczyłem, że jedno ujęcie można przedstawić na wiele różnych sposobów.

Od samego początku fotografowałem ludzi. Jak byłem mały ujęcia powstawały na rodzinnych schadzkach, później wyszedłem z aparatem ‘na ulice’ i fotografowałem znajomych i przyjaciół. W fotografii najbardziej fascynuje mnie to, że w ułamku sekundy można utrwalić dużo emocji… począwszy od uśmiechu, radości po złość i łzy.

Fotografia ślubna to połączenie mojej pasji i samorealizacji. W dniu ślubu staram się być niewidoczny, nie zmuszać młodej pary do pozowania, ale oddać na fotografii ich naturalność i przy okazji pokazać wszystko to, co otacza ich w tym wyjątkowym dniu. Przygotowania, stres, błogosławieństwo rodziców i niejednokrotnie towarzyszące temu łzy, drżącym głosem wypowiadana przysięga a potem zabawa do białego rana. To wszystko i towarzyszące temu emocje chcę pokazać na swoich zdjęciach wykonanych specjalnie dla Was w dniu ślubu.