Oferta

Dzień ślubu to dzień szczególnie wyjątkowy dlatego nie chcę dzielić swojej oferty na pakiety, gdzie w jednym jest więcej zdjęć, w drugim mniej… to dzień w którym chciałbym pokazać na zdjęciach wszystkie emocje, które towarzyszą Młodej Parze i gościom przez cały dzień. Od rana do nocy. Dlatego moja usługa zawiera:

 • reportaż ślubny począwszy od fryzjera/kosmetyczki Pani Młodej poprzez ubieranie i przygotowania Pary Młodej, błogosławieństwo rodziców, ceremonie w kościele lub USC, życzenia, wesele skończywszy na oczepinach.
 • możliwość wyboru pleneru w dniu ślubu lub w inny dzień
 • fotoksiążkę lub album ze zdjęciami wklejanymi
 • płytę DVD z wybranymi zdjęciami.
 • dostęp do galerii on-line, którą można pokazać swojej rodzinie i znajomym.

 

Całkowity koszt usługi fotoreportażu ślubnego to 3200 zł.

  

W cenie usługi jest dojazd fotografa w obrębie 50 km.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 1. Czy plener w innym dniu zwiększa cenę usługi?
  Nie.
 2. Czy lepiej wybrać plener w dniu ślubu czy w inny dzień?
  Osobiście polecałbym dowolnie inny dzień na plener. Wybierając tę opcję nie ma potrzeby rezygnacji z własnego wesela i opuszczania gości weselnych na ok 2 godziny. Plener w innym dniu to również możliwość wybrania odpowiedniej pogody jak również brak stresu i zmęczenia związanymi z dniem ślubu i finalnie więcej czasu na zdjęcia.
 3. Czy rezygnując z pewnych elementów usługi (np. fotoksiążki) cena będzie niższa?
  Tak. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma nieograniczony budżet weselny. Napiszcie – a na pewno wspólnie stworzymy ofertę na Wasze możliwości.
 4. Czy podana cena jest za jednodniowy fotoreportaż?
  Tak, aczkolwiek reportaż z dwudniowego wesela nie stanowi żadnego problemu. Jest to dodatkowy koszt 400 zł.
 5. Jakim doświadczeniem możesz się pochwalić?
  W branży ślubnej działam od 4 lat.
 6. Dlaczego więc na stronie jest tak mało zdjęć?
  Przez ostatnie 3 lata pracowałem dla jednej z tyskich firm. Chcąc być lojalnym wobec mojego byłego pracodawcy a także działać zgodnie z polskim prawem nie wolno mi publicznie prezentować zdjęć wykonanych na zlecenie tamtej firmy. Chętnie pochwalę się tymi zdjęciami na prywatnym spotkaniu.
 7. Dojazd w obrębie 50km gratis… wszystko fajnie, ale skąd Pan jest? ;)
  Jestem z Tychów. Dojazd do Młodej Pary w obrębie tej miejscowości jest wliczony w cenę usługi. Nie chcę się jednak ograniczać tylko do pracy na terenie Śląska więc równie chętnie zrobię zdjęcie poza obrębem tego województwa.
 8. Jakim sprzętem fotografujesz?
  Używam profesjonalnego sprzętu firmy Canon. Posiadam pełnoklatkowe body Canon 5D mark II, oraz jasne obiektywy z serii L. 
 9. Załóżmy, że na ślubie popsuje Ci się aparat, co wtedy?
  Nie ma powodu do zmartwień. Na śluby zawsze zabieram 2 aparaty (5D mkII oraz 50D). Nie tylko ułatwia to prace zmniejszając konieczność zmiany obiektywów, ale również daje gwarancje, że gdy jeden ulegnie awarii, drugim można dokończyć reportaż w dniu ślubu.
 10. Czy posiadasz pozwolenie na fotografowanie ceremonii ślubnej w kościołach?
  Tak. Przeszedłem odpowiednie szkolenie/kurs oraz otrzymałem odpowiednie zaświadczenie wydane przez archidiecezję katowicką. Nie mniej jednak każdy ksiądz ma inne podejście do fotografów ślubnych, dlatego zawsze przed mszą św. staram się rozmawiać z księdzem o tym co podczas ceremonii mi wolno, a czego nie.